“Missing 9” Dizisinin Yeni Afişleri ve Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     16-01-2017, 18:26


Başrollerinde Jung Kyoung-Ho, Baek Jin-Hee ve Oh Jung-Se’nin rol aldığı "Missing 9" dizisinin iki yeni afişi ve üçüncü fragmanı yayımlandı.


Gizem türündeki dizinin konusu, Legend Entertainment’dan 9 kişinin bindiği özel bir uçak gizemli bir şekilde arızalanır ve bir ada düşer. Uçaktaki 9 kişide hayattadır ancak adada mahsur kalmıştır. Aradan 4 ay geçer, uçak kazasından sağ olarak kurtulan tek kişi ve tek tanık Ra Bong-Hee (Baek Jin-Hee)’dir.

Dizide Jung Kyoung-Ho, Baek Jin-Hee ve Oh Jung-Se’nin yanı sıra 'EXO' grubundan Chanyeol, Lee Sun-Bin, Choi Tae-Joon, Ryu Won, Kim Sang-Ho, Tae Hang-Ho ve Yang Dong-Geun rol almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Angry Mom" ve 2014 yapımı "Hotel King" dizilerinde görev almış olan Ashbun otururken dizinin senaristliğini "Squad 38", "Bad Guys" ve "Vampire Prosecutor" serilerini kaleme alan Han Jung-Hoon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 18 Ocak'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: mbc, mbc2

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…