“Rebel: Thief Who Stole the People” Karakter Afişleri
  • Maysa
  • 21-01-2017, 17:31


Başrollerinde Yoon Gyun-Sang, Chae Soo-Bin, Lee HoneyKim Ji-Suk ve usta oyuncu Kim Sang-Joong’un rol aldığı "Rebel: Thief Who Stole the People" dizisinin karakter afişleri yayımlandı ve karakterler hakkında bilgi verildi.


Dizi, Joseon’un ilk devrimcisi ve karşıt görüşlü Hong Gil-Dong’un hayat hikâyesini anlatmaktadır.

Yoon Gyun-Sang dizide Joseon döneminin ilk devrimcisi ve aktivisti olan Hong Gil-Dong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, köylülerin kalbini çalmaktadır. – Bunu çalmaya cesaret edebilir miyim? Halkın kalbini ve ülkeyi…

Chae Soo-Bin dizide genç bir dul olan Song Ga-Ryung karakterini canlandırmaktadır. Onun hayatını Hong Gil-Dong (Yoon Gyun-Sang) kurtarmıştır. O, Hong Gil-Dong’un dönüşünü sadakatle bekleyen birisidir. – Herkes gitse de ve ben yalnız kalsam da… seni bekleyeceğim.

Kim Ji-Suk dizide acımasız bir kral olan Yeonsan karakterini canlandırmaktadır. Hong Gil-Dong’un (Yoon Gyun-Sang) yaptığı hareketler onun konumunu tehlikeye sokmaktadır. – Joseon sadece bana ait olan bir ülke… Yeonsan’a…

Kim Sang-Joong dizide çocuklarının insan gibi yaşamasını isteyen Hong Amogae karakterini canlandırmaktadır.

Lee Honey dizide bir gisaeng olan Jang Nok-Soo karakterini canlandırmaktadır. O, kati kuralları ile hiyerarşik bir toplum düzene sahip olan bu ülkede bir insan gibi hayatta kalabilmek için önemli bir adamın kalbini çalmaya çalışmaktadır. – O adamı… benim yapmak istiyorum.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Kill Me, Heal Me" dizisinde çalışmış olan Kim Jin-Man otururken filmin senaristliğini "King's Daughter, Soo Baek Hyang" dizisinin kaleme alan Hwang Jin-Young üstlenmektedir.

Dizinin ilk bölümünün 30 Ocak’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi