“Rebel Thief Who Stole the People” Dizisinin İki Yeni Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     24-01-2017, 18:04


Başrollerinde Yoon Gyun-Sang, Chae Soo-Bin, Lee HoneyKim Ji-Suk ve usta oyuncu Kim Sang-Joong’un rol aldığı "Rebel: Thief Who Stole the People" dizisinin iki yeni afişi yayımlandı.


Dizi, Joseon’un ilk devrimcisi ve karşıt görüşlü Hong Gil-Dong’un hayat hikâyesini anlatmaktadır.

Yoon Gyun-Sang dizide Joseon döneminin ilk devrimcisi ve aktivisti olan Hong Gil-Dong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, köylülerin kalbini çalmaktadır. – Bunu çalmaya cesaret edebilir miyim? Halkın kalbini ve ülkeyi…

Chae Soo-Bin dizide genç bir dul olan Song Ga-Ryung karakterini canlandırmaktadır. Onun hayatını Hong Gil-Dong (Yoon Gyun-Sang) kurtarmıştır. O, Hong Gil-Dong’un dönüşünü sadakatle bekleyen birisidir. – Herkes gitse de ve ben yalnız kalsam da… seni bekleyeceğim.

Kim Ji-Suk dizide acımasız bir kral olan Yeonsan karakterini canlandırmaktadır. Hong Gil-Dong’un (Yoon Gyun-Sang) yaptığı hareketler onun konumunu tehlikeye sokmaktadır. – Joseon sadece bana ait olan bir ülke… Yeonsan’a…

Kim Sang-Joong dizide çocuklarının insan gibi yaşamasını isteyen Hong Amogae karakterini canlandırmaktadır.

Lee Honey dizide bir gisaeng olan Jang Nok-Soo karakterini canlandırmaktadır. O, kati kuralları ile hiyerarşik bir toplum düzene sahip olan bu ülkede bir insan gibi hayatta kalabilmek için önemli bir adamın kalbini çalmaya çalışmaktadır. – O adamı… benim yapmak istiyorum.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Kill Me, Heal Me" dizisinde çalışmış olan Kim Jin-Man otururken filmin senaristliğini "King's Daughter, Soo Baek Hyang" dizisinin kaleme alan Hwang Jin-Young üstlenmektedir.

Dizinin ilk bölümünün 30 Ocak’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…