"Bride of the Water God 2017" Dizisi İçin Yeni Oyunculara Teklif
  • Maysa
  • 20-02-2017, 15:10


Shin Se-Kyung, 'f(x)' grubundan Krystal ve '5urprise' grubundan Gong Myung’a "Bride of the Water God 2017" dizisinden teklif götürüldü. Shin Se-Kyung’a oyuncu Moon Chae-Won’un reddettiği kadın başrol teklif edilirken Krystal veGong Myung’a yardımcı karakterleri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


11 Aralık 2011 – 7 Mayıs 2012 tarihleri arasında cartoon.media.naver.net’de yayımlanan Yoon Mi-Kyung tarafından yazılmış "Habaekui Shinboo" adlı webtoonun günümüz versiyonu olan dizi, suların efendisi ve sıradan bir insan olan onun gelini arasındaki aşkı konu almaktadır. Bir köy uzun zamandır kuraklık ile boğuşmaktadır. Suların efendisi Ha Baek köylülere bir kadını gelini olarak kurban ederlerse yağmur yağdıracağını söyler. Bunun üzerine So-A’yı köylüler Ha Baek’in gelini olarak seçer. Genç kız, Ha Baek ile tanışır ve her şey beklediğinden farklı çıkar.

Oyuncu-Model Nam Ju-Hyuk’a Ha Baek karakterini canlandırması için teklif götürülmüştü ve oyuncu hâlâ teklifi düşünmektedir.

Shin Se-Kyung eğer teklifi kabul ederse dizide bir psikiyatrist olan So-A karakterini canlandıracak. O, küçükken babasının yardımseverliğe olan aşırı sevgisinden dolayı maddi açıdan zorluk yaşamıştır. Krystal eğer teklifi kabul ederse dizide olağanüstü bir varlık olan ve yüzlerce yıldır insanlar arasında yaşayan Hye-Ra karakterini canlandıracaktır. O, şimdi bir oyuncu olarak hayatını sürdürmektedir. Onun karakteri Ha Baek’i tek taraflı olarak sevmektedir ve So-A’dan ise nefret etmektedir. Gong Myung ise eğer teklifi kabul ederse dizide Hye-Ra’ya tek taraflı bir aşk besleyen Bi-Ryeom karakterini canlandıracaktır.

2015 yapımı "Bubblegum", 2014 yapımı "The Three Musketeers", 2013 yapımı "Nine: Nine Times Time Travel", 2012 yapımı "Queen In-Hyun's Man" ve 2011 yapımı "Vampire Prosecutor" dizilerinde çalışmış olan Kim Byung-Soo otururken dizinin senaristliğini "Misaeng" dizisini kaleme alan Jung Yoon-Jung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeanssoompiasianwiki2