"Bride of the Water God 2017" Dizisinin Ana Kadrosu Kesinleşti
  • Maysa
  • 23-02-2017, 13:42


Nam Ju-HyukShin Se-Kyung, 'f(x)' grubundan Krystal ve '5urprise' grubundan Gong Myung’un "Bride of the Water God 2017" dizisinde rol alacakları açıklandı.


Dizide Nam Ju-Hyuk & Shin Se-Kyung kadın başrol karakterleri ve Krystal &Gong Myung yardımcı karakterleri canlandıracak.

11 Aralık 2011 – 7 Mayıs 2012 tarihleri arasında cartoon.media.naver.net’de yayımlanan Yoon Mi-Kyung tarafından yazılmış "Habaekui Shinboo" adlı webtoonun günümüz versiyonu olan dizi, suların efendisi ve sıradan bir insan olan onun gelini arasındaki aşkı konu almaktadır. Bir köy uzun zamandır kuraklık ile boğuşmaktadır. Suların efendisi Ha Baek köylülere bir kadını gelini olarak kurban ederlerse yağmur yağdıracağını söyler. Bunun üzerine So-A’yı köylüler Ha Baek’in gelini olarak seçer. Genç kız, Ha Baek ile tanışır ve her şey beklediğinden farklı çıkar.

Nam Ju-Hyuk dizide suların efendisi Ha Baek karakterini canlandıracak.

Shin Se-Kyung dizide bir psikiyatrist olan So-A karakterini canlandıracak. O, küçükken babasının yardımseverliğe olan aşırı sevgisinden dolayı maddi açıdan zorluk yaşamıştır.

Krystal dizide olağanüstü bir varlık olan ve yüzlerce yıldır insanlar arasında yaşayan Hye-Ra karakterini canlandıracak. O, şimdi bir oyuncu olarak hayatını sürdürmektedir. Onun karakteri Ha Baek’i (Nam Ju-Hyuk) tek taraflı olarak sevmektedir ve So-A’dan (Shin Se-Kyung) ise nefret etmektedir.

Gong Myung dizide rüzgârın efendisi olan Bi-Ryeom karakterini canlandıracak. O, Hye-Ra’ya (Krystal) tek taraflı bir aşk beslemektedir.

2015 yapımı "Bubblegum", 2014 yapımı "The Three Musketeers", 2013 yapımı "Nine: Nine Times Time Travel", 2012 yapımı "Queen In-Hyun's Man" ve 2011 yapımı "Vampire Prosecutor" dizilerinde çalışmış olan Kim Byung-Soo otururken dizinin senaristliğini "Misaeng" dizisini kaleme alan Jung Yoon-Jung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi