"Man X Man" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 24-03-2017, 13:31


Başrollerinde Park Hae-Jin, Park Sung-Woong ve Kim Min-Jung’un rol aldığı "Man X Man" dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.


Dizi, popüler bir oyuncu (Park Sung-Woong) ve onun yakın koruması (Park Hae-Jin) etrafında dönmektedir.

Park Hae-Jin dizide, bir Hallyu yıldızının koruması olan Kim Sul-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ancak o aslında ulusal istihbarat servisi için çalışan ve ‘hayalet ajan’ olarak adlandırılan gizemli birisidir. Üst düzey operasyonlara katılmış ve hatta ajanların içerisinde sadece ona en yüksek yetkiler verilmiştir. Birçok üstün yeteneğin yanı sıra poker bir surata (duygularını yüzüne yansıtmayan kişiye verilen sıfat) sahip olan Kim Sul-Woo herhangi bir iz bırakmadan ve %100 başarı göstererek verilen görevleri yerine getirmektedir. Ona verilen son görevde ise bir Hallyu yıldızını (Park Sung-Woong) koruması istenir ve bu görev ile o kariyerindeki en zorlu sürecin içerisine girer.

Park Sung-Woong dizide bir Hallyu yıldızı olan Yeo Woon-Gwang karakterini canlandırmaktadır. O oyunculuk hayatına dublör olarak başlamıştır ve canlandırdığı kötü bir karakter ile ün kazanmıştır. Şimdi ise popülaritesi ülkesinin sınırlarını aşmış ve ülkesinin sevgisini kazanmıştır. Ancak onun gizli bir hikâyesi vardır.

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda "Remember – War of the Son", "Giant", "Bride of the Sun", "Midas" ve "My Love, Butterfly Lady" dizilerinde çalışmış olan Lee Chang-Min otururken dizinin senaristliğini "Descendants of the Sun" dizisini kaleme alanlardan Kim Won-Suk yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 21 Nisan'da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: jtbc