Han Hyo-Joo’ya "Jin-Roh: The Wolf Brigade" Filminden Teklif


Jung Woo-Sung, Han Hyo-Joo ve Kang Dong-Won "Jin-Roh: The Wolf Brigade" filminde beraber rol alabilir.


Kang Dong-Won’un geçtiğimiz günlerde "Jin-Roh: The Wolf Brigade" filminde özel bir görev gücünün bir üyesi olan Im Joong-Kyung karakterini canlandıracağı ve Jung Woo-Sung’a ise filmde bir tatbikat müdürü olan Jang Jin-Tae rolünü canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Ancak Jung Woo-Sung’un ajansı Artist Company'den yapılan bir açıklamanın içeriği, henüz hiçbir şeyin doğrulanmadığını yönünde oldu.

Han Hyo-Joo’nun ise "Jin-Roh: The Wolf Brigade" filminde kadın lider olan Lee Yoon Hee karakterini canlandırması için görüşmeler yapıldığı bildirildi. "Jin-Roh: The Wolf Brigade" filmi, "The Good, The Bad, The Weird", "I Saw The Devil" ve "A Tale of Two Sisters" gibi otoriteler tarafından beğenilen filmler ile tanınan Kim Jee-Woon tarafından yönetilecek. Jung Woo-Sung eğer teklifi kabul ederse bu filmle üçüncü kez yönetmen Kim Jee-Woon ile çalışmış olacak.

Bu arada film, Kuzey Kore ve Güney Kore’nin birleşme kararı üzerine bu birleşmeye karşı çıkan terörist eylemlerle mücadele üzerine kuruludur. Ayrıca film, Hiroyuki Okiura yönetmenliğindeki, 1999 yapımı "Jin-Roh: The Wolf Brigade" isimli Japon animeye dayanmaktadır.

Filmin 2018 yılında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi