“MAN X MAN” Dizisinin Yeni Bir Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 12-04-2017, 15:12


Başrollerinde Park Hae-Jin, Park Sung-Woong ve Kim Min-Jung’un rol aldığı "Man X Man" dizisinin yeni bir afişi yayımlandı.


Dizi, popüler bir oyuncu (Park Sung-Woong) ve onun yakın koruması (Park Hae-Jin) etrafında dönmektedir.

Ayrıca dizide Yeon Jeong-Hun, Chae Jung-An, Jeong Man-Sik, Cheon Ho-Jin, Jang Hyun-Sung ve Lee Si-Un dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Park Hae-Jin dizide bir Hallyu yıldızının koruması olan Kim Sul-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ancak o aslında ulusal istihbarat servisi için çalışan ve ‘hayalet ajan’ olarak adlandırılan gizemli birisidir.

Park Sung-Woong dizide bir Hallyu yıldızı olan Yeo Woon-Gwang karakterini canlandırmaktadır. O, oyunculuk hayatına dublör olarak başlamıştır ve canlandırdığı kötü karakterler ile ün kazanmıştır.

Kim Min-Jung dizide Yeo Woon-Gwang’ın (Park Sung-Woong) lise yıllarından beri en büyük hayranı ve Yeo Woon-Gwang’ın fan kulübünün başkanı olan Cha Do-Ha karakterini canlandırmaktadır. O, bir eğlence şirketinde çalışmaktadır ve Yeo Woon-Gwang’ın menajeridir.

Yeon Jeong-Hun dizide elit bir aileden dünyaya gelen Mo Seung-Jae karakterini canlandırmaktadır. O, babasının ani ölümünden sonra dedesinin istediği bir hayatı yaşar ve içindeki hırsı saklar.

Chae Jung-An dizide Mo Seung-Jae’nin (Yeon Jeong-Hun) eşi olan Song Mi-Eun karakterini canlandırmaktadır.

Jeong Man-Sik dizide bir savcı olan Lee Dong-Hyun karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Remember – War of the Son", "Giant", "Bride of the Sun", "Midas" ve "My Love, Butterfly Lady" dizilerinde çalışmış olan Lee Chang-Min otururken dizinin senaristliğini "Descendants of the Sun" dizisini kaleme alanlardan Kim Won-Suk yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 21 Nisan'da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: jtbc, asianwiki