Chae Soo-Bin Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak

  Hamlet   |     29-04-2017, 15:14


Oyuncu Chae Soo-Bin’in KBS2’nun yeni dizisi "Best Delivery Person"da kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.


KBS’ten bir kaynak Chae Soo-Bin’in "Best Delivery Person" dizisinde rol alacağını doğrulurken henüz erkek başrol karakteri canlandıracak oyuncunun belirlenmediğini belirtti.

Dizi, geçimini sağlayabilmek için yemek teslimatı yapan alt sınıftaki insanların hayatlarını ve aşk hikâyesini anlatmaktadır. Chae Soo-Bin dizide bir teslimatçı olan Lee Dan-A karakterini canlandırmaktadır.

Chae Soo-Bin, MBC’nin Pazartesi & Salı günleri yayınlanmakta olan "Rebel: Thief Who Stole the People" dizisinde rol almakta ve dizinin çekimleri biter bitmez "Best Delivery Person" dizisinin çekimlerine başlayacak. Yani oyuncu 2017 yılında oldukça meşgul olacak gibi görünüyor.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…