Lee Yeol-Eum ve Jang Mi-Kwan "Best Delivery Person" Kadrosunda
  • Maysa
  • 18-05-2017, 16:17


Lee Yeol-Eum ve Jang Mi-Kwan’ın başrollerinde Chae Soo-Bin ve Go Kyung-Pyo’nun rol aldığı "Best Delivery Person" dizisinde yardımcı karakterleri canlandıracağı açıklandı.


Dizi, geçimini sağlayabilmek için yemek teslimatı yapan işçi sınıftaki insanların hayatlarını ve aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Lee Yeol-Eum dizide 23 yaşındaki zengin bir aileye sahip olan Lee Ji-Yoon karakterini canlandıracak. O, ünlü bir gıda firma sahibinin tek çocuğudur. Onun karakteri, yaşına göre olgunlaşmamış, neşeli ve güler yüzlü birisidir. Bir gün, ailesine karşı isyan bayrağını çeken Ji-Yoon evi terk eder. Bu süreçte Gang-Soo’ya (Go Kyung-Pyo) aşık olur ve işçi sınıfının bir parçası olmaya çalışır. Jang Mi-Kwan ise dizide ikinci nesil bir aile şirketinin mirasçısı olan Oh Jin-Gyu karakterini canlandıracak. O, ailesi tarafından bir kenara itildiğinden bu yana gecelerin adamı olarak hayatını savurgan bir şekilde yaşamaktadır.

Oyuncu Jang Mi-Kwan, "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisinde canlandırdığı psikopat karakterinde sergilediği oyunculuk performansı ile büyük bir beğeni toplamıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi1soompi2