Lee Yeol-Eum ve Jang Mi-Kwan "Best Delivery Person" Kadrosunda

  Maysa   |     18-05-2017, 16:17


Lee Yeol-Eum ve Jang Mi-Kwan’ın başrollerinde Chae Soo-Bin ve Go Kyung-Pyo’nun rol aldığı "Best Delivery Person" dizisinde yardımcı karakterleri canlandıracağı açıklandı.


Dizi, geçimini sağlayabilmek için yemek teslimatı yapan işçi sınıftaki insanların hayatlarını ve aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Lee Yeol-Eum dizide 23 yaşındaki zengin bir aileye sahip olan Lee Ji-Yoon karakterini canlandıracak. O, ünlü bir gıda firma sahibinin tek çocuğudur. Onun karakteri, yaşına göre olgunlaşmamış, neşeli ve güler yüzlü birisidir. Bir gün, ailesine karşı isyan bayrağını çeken Ji-Yoon evi terk eder. Bu süreçte Gang-Soo’ya (Go Kyung-Pyo) aşık olur ve işçi sınıfının bir parçası olmaya çalışır. Jang Mi-Kwan ise dizide ikinci nesil bir aile şirketinin mirasçısı olan Oh Jin-Gyu karakterini canlandıracak. O, ailesi tarafından bir kenara itildiğinden bu yana gecelerin adamı olarak hayatını savurgan bir şekilde yaşamaktadır.

Oyuncu Jang Mi-Kwan, "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisinde canlandırdığı psikopat karakterinde sergilediği oyunculuk performansı ile büyük bir beğeni toplamıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi1soompi2

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…