"The Bride of Habaek" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     3-06-2017, 13:48


Başrolünde Nam Ju-Hyuk ve Shin Se-Kyung’un rol aldığı "The Bride of Habaek" dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.


Yoon Mi-Kyung tarafından yazılmış "Habaekui Shinboo" adlı webtoonun günümüz versiyonu olan dizi, suların efendisi (Nam Ju-Hyuk) ve sıradan bir insan olan onun gelini (Shin Se-Kyung) arasındaki aşkı konu almaktadır.

Yayımlanan fragmanında "Romeo ve Juliet"ten bir kesit sunulmuştur. Ha Baek karakterini canlandıran Nam Ju-Hyuk, "Sonunda onu buldum. Benim hizmetçim." So-A karakterini canlandıran Shin Se-Kyung’da aynı şekilde, "Benim efendim" demektedir.

Ayrıca dizide 'f(x)' grubundan Krystal, '5urprise' grubundan Gong Myung’un ve Lim Ju-Hwan yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Bubblegum", 2014 yapımı "The Three Musketeers", 2013 yapımı "Nine: Nine Times Time Travel", 2012 yapımı "Queen In-Hyun's Man" ve 2011 yapımı "Vampire Prosecutor" dizilerinde çalışmış olan Kim Byung-Soo otururken dizinin senaristliğini "Misaeng" dizisini kaleme alan Jung Yoon-Jung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: tvn, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…