"King Loves" Dizisinin Hangi Ay Yayımlanacağı Açıklandı


Başrollerine 'ZE:A' grubundan Siwan, 'Girls’ Generation' grubundan YoonA ve Hong Jong-Hyun’un rol aldığı "King Loves" dizisinin hangi ay, hangi yayın diliminde yayımlanacağı açıklandı.


Sanayi kaynaklarına göre, "King Loves" dizisi final bölümün çekimlerinin sonuna yaklaşıyor. Dizinin çekimlerine geçtiğimiz Ocak ayında başlanmış ve yaklaşık 6 ay süren çekimler sona erdiğinde dizi çekimleri önceden yapılmış bir şekilde Temmuz ayında Pazartesi & Salı günleri yayımlanacak. Dizinin, Siwan’ın askere gitmeden önceki son projesi olduğu için büyük ilgi topladığı belirtildi.

Dizi, Goryeo Krallığı döneminde geçmektedir. Goryeo’nun veliaht prensi Wang Won (Siwan) ve onun en yakın arkadaşı olan koruması Wang Rin (Hong Jong-Hyun) zengin bir asilzadenin kızı olan Eun San (YoonA) ile karşılaşır. Üçü iyi arkadaş olurlar ama çok geçmeden hem Wang Won hem de Wang Rin’in Eun San’a aşık olur ve her şey değiştir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 – 2015 yapımı "Glamorous Temptation", 2013 yapımı "7th Grade Civil Servant" ve 2010 yapımı "Dong Yi" dizilerinde yönetmenlik yapan Kim Sang-Hyub oturmaktadır.

Kaynak: soompi