Lee Kwang-Soo’ya "Live" Dizisinden Teklif Götürüldü
  • Maysa
  • 19-06-2017, 15:22


Lee Kwang-Soo’ya "Live" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


19 Haziran’da oyuncunun ajansı King Kong tarafından yapılan açıklamada Lee Kwang-Soo’nun "Live" dizisinden teklif aldığını doğruladı.

Lee Kwang-Soo eğer teklifi kabul ederse dizide genç bir polis memurunu canlandıracaktır.

Dizi, bir bölge müdürlüğünde görev yapan bir polis memurunun hikâyesini konu almaktadır. Ayrıca dizi, yeni yetişkin haline gelen izleyicilerin kendisini bulması amaçlıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo", "Secret Love" ve "It's Ok, This is Love" dizilerinin yönetmenliğini yapan Kim Kyu-Tae oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Dear My Friends" ve "It's Ok, This is Love" dizilerini kaleme alan No Hee-Kyung yapmaktadır. Lee Kwang-Soo ve senarist No Hee-Kyung daha önce "Dear My Friends" ve "It’s Ok, This is Love" dizilerinde birlikte çalışmıştı.

Ayrıca yönetmen Kim Kyu-Tae ve senarist No Hee-Kyung "Worlds Within……", "Padam Padam… The Sound of His and Her Heartbeats", "That Winter, The Wind Blows" ve "It’s Ok, This is Love." dizilerinde beraber çalışmışlardır.

Bu arada, dizide kadın başrol karakteri canlandırması için oyuncu Jung Yu-Mi’ye teklif götürülmüştü ve oyuncu bu teklifi hâlâ düşünmektedir.

Dizinin çekimlerine bu yılın ikinci yarısında başlanması ve dizinin önümüzdeki yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki