"The Bride of Habaek"in Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 23-06-2017, 17:22


Başrolünde Nam Ju-Hyuk ve Shin Se-Kyung’un rol aldığı "The Bride of Habaek" dizisinin 6 afişi ve yeni bir fragmanı yayımlandı.


Yoon Mi-Kyung tarafından yazılmış "Habaekui Shinboo" adlı webtoonun günümüz versiyonu olan dizi, suların efendisi (Nam Ju-Hyuk) ve sıradan bir insan olan onun gelini (Shin Se-Kyung) arasındaki aşkı konu almaktadır.

Nam Ju-Hyuk dizide suların efendisi Ha Baek karakterini canlandırmaktadır. Yayımlanan karakter afişinde, "Ben ortanca çiçeklerinin Kralıyım, suların efendisiyim, senin efendinim, Ha Baek’im."   yazmaktadır.

Shin Se-Kyung dizide bir psikiyatrist olan So-A karakterini canlandırmaktadır. O, küçükken babasının yardımseverliğe olan aşırı sevgisinden dolayı maddi açıdan zorluk yaşamıştır. Yayımlanan karakter afişinde, "Diğer insanların ne durumda olduklarına bakmak için bile vaktim yok."   yazmaktadır.

Krystal dizide olağanüstü bir varlık olan ve yüzlerce yıldır insanlar arasında yaşayan Hye-Ra karakterini canlandırmaktadır. O, şimdi bir oyuncu olarak hayatını sürdürmektedir. Onun karakteri Ha Baek’i (Nam Ju-Hyuk) tek taraflı olarak sevmektedir ve So-A’dan (Shin Se-Kyung) ise nefret etmektedir. Yayımlanan karakter afişinde, "Kim önümde durmaya cüret eder?!"   yazmaktadır.

Gong Myung dizide rüzgârın efendisi olan Bi-Ryeom karakterini canlandırmaktadır. O, Hye-Ra’ya (Krystal) tek taraflı bir aşk beslemektedir. Yayımlanan karakter afişinde, "Sadece ortanca çiçeğinin efendileri birlikte mi oynar? Gerçekten yalnız birisi miyim?"   yazmaktadır.

Lim Ju-Hwan dizide bir tatil beldesinin CEO’u olan Hoo-Ye karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, So-A’ya (Shin Se-Kyung) aşık olur. Yayımlanan karakter afişinde, "Yapılan her hareket beraberinde her zaman bir sonuç doğurur."   yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Bubblegum", 2014 yapımı "The Three Musketeers", 2013 yapımı "Nine: Nine Times Time Travel", 2012 yapımı "Queen In-Hyun's Man" ve 2011 yapımı "Vampire Prosecutor" dizilerinde çalışmış olan Kim Byung-Soo otururken dizinin senaristliğini "Misaeng" dizisini kaleme alan Jung Yoon-Jung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: tvn, soompi, allkpop