Junho Yeni Bir Diziden İlk Başrol Teklifini Aldı


'2PM' grubundan Junho ilk kez bir dizide başrol karakteri canlandırabilir!


5 Temmuz’da JTBC "Just Between Lovers" ("Just in Love") adlı yeni bir dizinin hazırlıklarına başlandığını ve Junho ile başrol karakteri canlandırması için görüşmelerde bulunulduğunu bildirdi. Junho’nun ajansı JYP Entertainment ise teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiklerini belirtti.

Dizi, başarısızlık korkusundan dolayı geri adım atmak yerine kendilerine yeni fırsatlar oluşturmak için en azından sahte bir umuda tutunan insanların etrafında dönmektedir.

Junho’ya dizinin erkek başrol karakteri Lee Kang-Doo’yu canlandırması teklif edildi. Onun karakteri tek çocuk olduğu için annesi ve babası tarafından el üstünde tutularak rahat bir şekilde büyümüştür. Ancak babasını bir kaza sonucu ve annesini de kanserden dolayı kaybeder. Böylece annesinin borçları ile yapa yalnız kalır. 20’li yaşlarındayken bir suçlu haline gelir ve mümkün olduğunca her şeyi yaparak para kazanmaya çalışır. Ancak Moon Soo ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2012 yapımı "The Innocent Man" ve 2014 yapımı "Wonderful Days" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Won oturmaktadır.

Junho oyuncu olarak ilk çıkışını 2013 yapımı "Cold Eyes" filmi ile yapmıştır ve o zamandan bu yana 2015 yapımı "Twenty" filmi ve 2016 yapımı "Memory" dizisinde rol almıştır. En son rol aldığı 2017 yapımı "Chief Kim" dizisinde canlandırdığı antagonist Seo Yul karakterinde göstermiş olduğu performans ile de büyük bir ilgi görmüştür.

"Just Between Lovers"ın ilk bölümünün bu yılın sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi