"Strongest Deliveryman" Dizisinin İki Yeni Fragmanı Yayımlandı

  alie   |     15-07-2017, 12:15


Başrolünde Go Kyung-Pyo ve Chae Soo-Bin’in rol aldığı "Strongest Deliveryman" dizisinin iki yeni fragmanı yayımlandı.


Dizi, geçimini sağlayabilmek için teslimat yapan işçi sınıfındaki insanların hayatlarını ve aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Yayımlanan fragmanların ilkinde Go Kyung-Pyo’nun canlandırdığı karakter yemek teslimatından sonra restorana ait boşalan tabak ve kâseleri müşterisinden geri alabilmek için verdiği mücadele yer alırken ikinci fragmanda Go Kyung-Pyo'nun karakteri ile Chae Soo-Bin’in karakteri arasındaki romantik ilişkiye dikkat çekilmektedir. Go Kyung-Pyo'nun karakteri temiz bir şekilde tabak ve kâseleri geri getirerek Chae Soo-Bin’in karakterinin kalbini kazanmaktadır.

Ayrıca dizide Kim Sun-Ho, Go Won-Hee ve eski '4Minute' grubundan Nam Ji-Hyun dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 4 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: kbs, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…