"Jin-Roh: The Wolf Brigade" Filminin Ana Kadrosu Açıklandı
  • Maysa
  • 18-07-2017, 19:24


Jung Woo-Sung, Han Hyo-Joo, Kim Moo-Yul, Heo Jun-Ho, Han Ye-Ri ve 'SHINee' grubundan Minho başrolünde Kang Dong-Won’un rol aldığı "Jin-Roh: The Wolf Brigade" filminde rol alacağı açıklandı.


Film, Kuzey Kore ve Güney Kore’nin birleşme kararından sonra gelişen olayları konu almaktadır. Gelecekte, Kuzey Kore ve Güney Kore hükümeti birleşerek bir devlet kurmayı kabul eder. Son 7 yıldır da bunun için hazırlıklar yapılmaktadır. Bu arada, birleşmeyi destekleyen ve bu birleşmeye karşı çıkanlar olmak üzer insanlar iki gruba ayrılır ve büyük tartışmalar meydana gelir. Bu birleşmeye karşı çıkan bir grup terörist eylemlerde bulunmaya başlar. Bunun üzerine özel bir polis gücü oluşturulur.

Ayrıca film, Hiroyuki Okiura yönetmenliğindeki, 1999 yapımı "Jin-Roh: The Wolf Brigade" isimli Japon animeye dayanmaktadır.

Kang Dong-Won filmde özel görev gücünün bir üyesi olan Im Joong-Kyung karakterini canlandırmaktadır.

Jung Woo-Sung filmde bir tatbikat şefi olan Jang Jin-Tae karakterini canlandırmaktadır. O, bir eğitim merkezinin müdürüdür. Onun karakteri Im Joong-Kyung’u (Kang Dong-Won) özel görev gücünün en iyisi olması için eğitir.

Han Hyo-Joo filmde"Sect"in bir üyesinin ablası olan Lee Yoon-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun kardeşi Im Joong-Kyung’un (Kang Dong-Won) gözleri önünde ölmüştür.

Kim Moo-Yul filmde kamu güvenlik biriminin temsilcisi olan Han Sang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Im Joong-Kyung (Kang Dong-Won) ile birlikte eğitim aldı ve eskinden onunla yakın arkadaştı.

Han Ye-Ri filmde Lee Yoon-Hee’nin (Han Hyo-Joo) arkadaşı olan Koo Mi-Kyung karakterini canlandırmaktadır. "Sect"in bir üyesidir.

Heo Jun-Ho filmde kamu güvenlik biriminin başındaki Lee Ki-Seok karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri her iki ülkenin birleşmesini istememektedir.

Minho filmde bir ajan olan Kim Cheol-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, özel görev gücünün bir ajanıdır.

"Jin-Roh: The Wolf Brigade" filmi, "The Good, The Bad, The Weird", "I Saw The Devil" ve "A Tale of Two Sisters" gibi otoriteler tarafından beğenilen filmler ile tanınan Kim Jee-Woon tarafından yönetilecek.

Filmin çekimlerine bu yılın Ağustos ayında başlanması ve önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki