Yeni Dizi "Untouchable"ın Kadrosu Göz Kamaştırıyor
  • alie
  • 18-07-2017, 20:09


18 Temmuz’da Go Joon-Hee, Jin Goo, 'Apink' grubundan Jung Eun-Ji ve Kim Sung-Kyun’un birlikte JTBC’nin yeni dizisi "Untouchable"da rol alacakları açıklandı.


Dizi, kurgusal bir şehir olan Bukcheon’u üç nesildir kontrolü altında tutan Jang ailesinin güç oyunlarını ve sakladığı sırları konu almaktadır.

Jin Goo ve Jung Eun-Ji dizide başrol karakterleri canlandırırken Kim Sung-Kyun ve Go Joon-Hee yardımcı karakterleri canlandıracak.

Jin Goo dizide bir dedektif şefi olan Jang Joon-Seo karakterini canlandıracaktır. O, Jang ailesinin lideri olan Jang Beom-Ho’nun ikinci oğludur. Bir gün sevdiği kadını ölür. Bunun üzerine sevdiği kadının ölümünün perde arkasını ve ailesinin sakladığı sırrı öğrenmeye çalışır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2008 – 2009 yapımı "City of Glass", 2012 yapımı "The Chaser", 2013 yapımı "Empire of Gold", 2015 yapımı "Last" ve 2016 yapımı "Fantastic" dizilerinin yönetmenliğini yapan Jo Nam-Kook oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2012 yapımı "Nonstop 2", 2014 yapımı "Big Man" ve 2016 yapımı "The Man in the Mask" dizilerini kaleme alan Choi Jin-Won yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki