"My Golden Life" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 13-08-2017, 15:25


Başrollerinde Park Si-Hoo, Shin Hye-Sun ve Lee Tae-Hwan’ın rol aldığı "My Golden Life" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.


Dizi, sosyal statüsünde yükselme fırsatı bulan ancak yükselmek yerine çakılan bir kadının (Shin Hye-Sun) etrafında dönmektedir. Ancak o her şeye rağmen bir mutluluk arayışına girer.

Park Si-Hoo dizide 'Haesung' grup CEO’nun tek oğlu olan stratejik planlama müdürü Choi Do-Kyung karakterini canlandırmaktadır. ABD’de MBA eğitimi almıştır ve 'Haesung' grubun lideri olacak üçünü nesil varisidir.

Shin Hye-Sun dizide 'Haesung' grupta pazarlama bölümünde çalışan Seo Ji-An karakterini canlandırmaktadır. Aslında onun maddi yönden iyi bir hayatı vardı ancak babası iflas etti.

Lee Tae-Hwan dizide Seo Ji-An’ın (Shin Hye-Sun) liseden arkadaşı olan Sun Woo-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. O, endüstriyel tasarım öğrencisidir.

Ayrıca dizide Seo Eun-Su, Lee Da-In, Lee Tae-Sung ve Cheon Ho-Jin yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 – 2016 yapımı "Oh My Venus" dizisinin yönetmenliği yapan Kim Hyung-Suk oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2009 yapımı "Brilliant Legacy", 2010 yapımı "Prosecutor Princess", 2011 yapımı "49 Days", 2012 – 2013 yapımı "Seo-Young, My Daughter", 2013 yapımı "Two Weeks" ve 2015 yapımı "Second Time Twenty Years Old" dizilerini kaleme alan So Hyeon-Kyeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2 Eylül’de yayımlanmaya başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: kbs, daum