Two Weeks

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 12
  92Sunbea tarafından

 

Adı: Two Weeks | 2 Weeks | 투윅스
Tür: Dram, Gerilim, Aksiyon
Yönetmen: Son Hyeong-Seok, Choi Jung-Kyu
Senarist: So Hyeon-Kyeong
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
imdb: 8.2
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2013
Yayın Tarihi: 7 Ağustos 2013 – 26 Eylül 2013
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Tae-San
Jae-Kyung
Seung-Woo
In-Hye

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Hye-Ok / Jo Seo-Hee
Jo Min-Ki / Moon Il-Seok
Lee Chae-Mi / Soo-Jin
Song Jae-Rim / Katil Kim
Kim Hyo-Seo / Park Ji-Sook (Soo-Jin’in doktoru)
Eom Hyo-Sup / Han Jung-Woo (Başsavcı)
Yoon Hee-Seok / Do Sang-Hoon
Mu Jin-Sung / Kim Min-Soo
Jung In-Gi / Yang Taek-Nam
Baek Seung-Hoon / Kim Sang-Ho
Ahn Yong-Joon / Jin Il-Do (Çaylak Polis)
Im Se-Mi / Oh Mi-Sook
Park Joo-Hyung / Im Hyung-Jin
Kim Bup-Rae / Hwang Dae-Joon
Kim Young-Choon / Jang Seok-Doo
Chun Ho-Jin / Han Chi-Gook
Ahn Se-Ha / Go Man-Seok (Tae-San’in en iyi arkadaşı)
Bae Je-Ki / Jo Dae-Ryong
Park Ha-Na / Jang Young-Ja
Kang Ha-Neul / Kim Sung-Joon (konuk oyuncu)
Hyun Nam / So-Young
Nam Kyung-Eup / Im Ki-Ho
Ahn Daniel / öğrenci
Greena Park / İşçi Kadın
Go In-Beom / Jae-Kyung'un babası
Seo Yi-Sook / sağır kadın
Chae Bin / sağır kadının kızı

 

Konusu:

Jang Tae-San (Lee Jun-Ki), mafyanın pis işlerini yapan bir gangsterdır. Bir gün sekiz yaşında bir kızının olduğunu öğrenir. Kızı lösemi hastasıdır ve yaptırdığı test sonucunda kızına ilik nakli yapabilmek için uygun donör olduğunu öğrenir. Ancak Jang Tae-San, aynı gün, kendini bir cinayetin ortasında bulur. Dizi, Jang Tae-San’ın kızının tedavisi için iki hafta boyunca polis ve mafyadan kaçışını anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Lee Jun-Ki (Jang Tae-San) dizide bir gangsterdır. Küçük yaşta babası tarafından terk edilmiş, annesi ise intihar etmiştir. Jang Tae-san geçinmek için mafyanın pis işlerini yapar. Aynı zamanda bir jigolodur. 8 yaşında bir lösemi kızı olduğunu öğrenince ilik testi yaptırır. Aynı gün kendini bir cinayetin ortasında bulur. Jang Tae-san, kızını kurtarabilmek için iki hafta polis ve mafya ile iki hafta mücadele eder.

Kim So-Yeon (Park Jae-Kyung) dizide zeki ve sıcakkanlı bir savcıdır. Jang Tae-san’ın suçsuzluğunu, babasının cinayet davası üzerinden ispat etmeye çalışır.

Ryu Soo-Young (Im Seung-Woo) dizide yetenekli bir dedektiftir. Katil olduğunu düşündüğü Jang Tae-San’ın yakalanması için mücadele eder.

Park Ha-Sun (Seo In-Hye) dizide lösemi olan Soo-Jin’in annesidir. 8 yıl sonra Jang Tae-San’a, bir kız çocuğunun olduğunu ve kızının lösemiye yakalandığının haberini verir. Jang Tae-San’dan ilik testi yaptırmasını ister. Seo In-Hye, aynı zamanda dedektif Im Seung-Woo’nun nişanlısıdır.

 

Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/2w

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), 3), (4)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, dram-medikal "Hospital Playlist". Dizide üniversitede tanışan ve şimdiye kadar dost kalan doktorlar arasındaki ilişkiyi ve dostluğu anlatıyor. Bakalım dostlukları ne kadar iyi ve neler oluyor izlerken çok eğlendim umarım sizde çok eğlenirsiniz. Herkese iyi seyirler. Görüşmek üzere...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…