"My Golden Life" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     18-08-2017, 15:15


Başrollerinde Park Si-Hoo, Shin Hye-Sun ve Lee Tae-Hwan’ın rol aldığı "My Golden Life" dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.


Dizi, sosyal statüsünde yükselme fırsatı bulan ancak yükselmek yerine çakılan bir kadının (Shin Hye-Sun) etrafında dönmektedir. Ancak o her şeye rağmen bir mutluluk arayışına girer.

Park Si-Hoo dizide 'Haesung' grup CEO’nun tek oğlu olan stratejik planlama müdürü Choi Do-Kyung karakterini canlandırmaktadır. ABD’de MBA eğitimi almıştır ve 'Haesung' grubun lideri olacak üçünü nesil varisidir.

Shin Hye-Sun dizide 'Haesung' grupta pazarlama bölümünde çalışan Seo Ji-An karakterini canlandırmaktadır. Aslında onun maddi yönden iyi bir hayatı vardı ancak babası iflas etti.

Lee Tae-Hwan dizide Seo Ji-An’ın (Shin Hye-Sun) liseden arkadaşı olan Sun Woo-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. O, endüstriyel tasarım öğrencisidir.

Ayrıca dizide Seo Eun-Su, Lee Da-In, Lee Tae-Sung ve Cheon Ho-Jin yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 – 2016 yapımı "Oh My Venus" dizisinin yönetmenliği yapan Kim Hyung-Suk oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2009 yapımı "Brilliant Legacy", 2010 yapımı "Prosecutor Princess", 2011 yapımı "49 Days", 2012 – 2013 yapımı "Seo-Young, My Daughter", 2013 yapımı "Two Weeks" ve 2015 yapımı "Second Time Twenty Years Old" dizilerini kaleme alan So Hyeon-Kyeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2 Eylül’de yayımlanmaya başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: kbs, daum

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…