Siwon ve Kang So-Ra "Byun Hyuk's Love" Dizisinin Kadrosunda
  • Maysa
  • 19-08-2017, 15:23


'Super Junior' grubundan Siwon ve Kang So-Ra’nın "Byun Hyuk's Love" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları doğrulandı.


Dizi, zengin bir aileden gelmesine rağmen fakir bir semtteki bir stüdyo dairede yaşayan Byun-Hyuk (Choi Si-Won) ile iyi bir üniversiteden mezun olmasına rağmen part-time işlerde çalışan Baek-Joon’un (Kang So-Ra) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Choi Si-Won dizide büyük bir şirketin sahibi bir ailenin ikinci çocuğu olan Byun-Hyuk karakterini canlandıracak. Zengin olmasına rağmen bunu saklayarak fakir bir semtteki bir stüdyo dairesinde belli bir hedefi olmaksızın mutlu bir hayat yaşamaktadır. Herhangi bir işte çalışmamaktadır. Onun karakteri, kadınlara hemen güvenen saf ve sıcak bir kalbi vardır. Oldukça romantik birisidir.

Kang So-Ra dizide Byun-Hyuk (Choi Si-Won) ile aynı semtte yaşayan Baek-Joon karakterini canlandıracak. İyi bir üniversiteden mezun olmasına rağmen herhangi bir şirkette iş bulamamıştır. Bu yüzden geçinebilmek için part-time işlerde çalışmaktadır. Onun karakteri negatif bir kişiliğe sahiptir ve adalet duygusu oldukça kuvvetlidir. Byun-Hyuk ile tanıştıktan sonra hayatı değişir.

"Byun Hyuk's Love" dizisi romantik-komedi türündeki hit olan "Marriage Not Dating", "Another Miss Oh" ve "Introvert Boss" dizilerinin yönetmeni Song Hyun-Wook’un yeni projesidir. Ayrıca dizinin senaristliğini "Ms. Temper & Nam Jung-Gi" dizisini kaleme alan Joo Hyun yapmaktadır.

Bu arada, "Byun Hyuk's Love" 18 Ağustos 2017 tarihinde askerden terhis olan Choi Si-Won’un geri dönüş projesi olacak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwikisoompiallkpop