Revolution

Puanı: 3,9/5  Oy Sayısı: 19
  Maysa tarafından

 

Adı: Revolution | Byun Hyuk's Love | Revolutionary Love | 변혁의 사랑
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Song Hyun-Wook
Senarist: Joo Hyun
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
imdb: 6.7
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 14 Ekim 2017 – 3 Aralık 2017
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar - 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Byun-Hyuk
Baek-Joon
Kwon Je-Hoon
Woo-Sung
Hong Chae-Ri

 

Diğer Oyuncuları:

Choi Jae-Sung / Byun Kang-Soo
Jeon Bae-Su / Baek-Joon’un babası
Lee Han-Wi / Kwon Choon-Sub
Choi Dae-Chul / Lee Tae-Kyung
Kim Ye-Won / Ha Yeon-Hee
Seo Hyun-Chul / Kim Ki-Sub
Hwang Jung-Min / An Mi-Yeon
Kyeon Mi-Ri / Jung Yeo-Jin
Jung Chan-Bi / Byun Se-Na
Hwang Young-Hee / Baek Joon'un annesi
Kim Seung-Wook
Choi Kyu-Hwan
Song Young-Kyu
Kang Young-Seok / Jang Cheol-Min
Yoon Jeong-Hyuk / Genel Yönetici Han

 

Konusu:

Dizi, zengin bir aileden gelmesine rağmen fakir bir semtteki bir stüdyo dairede yaşayan Byun-Hyuk (Choi Si-Won) ile iyi bir üniversiteden mezun olmasına rağmen part-time işlerde çalışan Baek-Joon’un (Kang So-Ra) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Choi Si-Won dizide büyük bir şirketin sahibi bir ailenin ikinci çocuğu olan Byun-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Zengin olmasına rağmen bunu saklayarak fakir bir semtteki bir stüdyo dairesinde belli bir hedefi olmaksızın mutlu bir hayat yaşamaktadır. Herhangi bir işte çalışmamaktadır. Onun karakteri, kadınlara hemen güvenen saf ve sıcak bir kalbi vardır. Oldukça romantik birisidir.

Kang So-Ra dizide Byun-Hyuk (Choi Si-Won) ile aynı semtte yaşayan Baek-Joon karakterini canlandırmaktadır. İyi bir üniversiteden mezun olmasına rağmen herhangi bir şirkette iş bulamamıştır. Bu yüzden geçinebilmek için part-time işlerde çalışmaktadır. Onun karakteri negatif bir kişiliğe sahiptir ve adalet duygusu oldukça kuvvetlidir. Byun-Hyuk ile tanıştıktan sonra hayatı değişir.

Gong Myung dizide Byun-Hyuk’un (Choi Si-Won) ailesine ait bir şirkette sekreterlik bölümünün yöneticisi olan Kwon Je-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri oldukça zeki birisidir. Fakir bir aileden gelmesine rağmen çok çalışarak iyi bir hayata sahip olmuştur. Ayrıca, Byun-Hyuk ile ortaokul ve liseye gitmiştir. O, Byun-Hyuk ve Baek-Joon (Kang So-Ra) arasında bir aşk üçgeni oluşur.

 

Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/revolution

 

Not: tvN'in Cumartesi & Pazar  kuşağında bu diziden önce "Live Up To Your Name, Dr. Heo" ve bu diziden sonra "The Most Beautiful Goodbye" yayımlanmıştır.

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5 UZUN

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…