Jung Yu-Mi ve Lee Kwang-Soo "Live" Dizisinin Kadrosunda
  • Maysa
  • 21-08-2017, 16:06


Jung Yu-Mi ve Lee Kwang-Soo’nun "Live" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.


Dizi, polis gücünde yaşananların arka planını ve polis memurlarının adaleti korumak için yaşadığı olayları konu almaktadır.

Jung Yu-Mi dizide bir polis memuru olan Han Jung-O karakterini canlandıracak. Evine çok yakın bir polis karakolunda görev almaktadır. Ayrıca onun karakteri kadınlar polislik yapamaz gibi düşüncelere karşı mücadele etmektedir.

Lee Kwang-Soo dizide bir polis memurunu Yeom Sang-Soo karakterini canlandıracak. O ve Han Jung-O (Jung Yu-Mi) birlikte çalışıp vakaları birlikte çözmektedir.

Ayrıca oyuncu Bae Sung-Woo dizide yardımcı karakteri canlandıracak. Onun canlandıracağı Oh Yang-Chon karakteri, bir zamanlar kariyerinde umut vadeden bir polisti. Çeşitli suç vakalarını çözdükten sonra çok hızlı terfiler aldı. Ancak, yaşadığı beklenmedik bir olay sonucunda Han Jung-O (Jung Yu-Mi) ve Yeom Sang-Soo’nun (Lee Kwang-Soo) çalıştığı polis karakoluna sürülür.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo", "Secret Love" ve "It's Ok, This is Love" dizilerinin yönetmenliğini yapan Kim Kyu-Tae oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Dear My Friends" ve "It's Ok, This is Love" dizilerini kaleme alan No Hee-Kyung yapmaktadır. Lee Kwang-Soo ve senarist No Hee-Kyung daha önce "Dear My Friends" ve "It’s Ok, This is Love" dizilerinde birlikte çalışmıştı.

Ayrıca yönetmen Kim Kyu-Tae ve senarist No Hee-Kyung "Worlds Within……", "Padam Padam… The Sound of His and Her Heartbeats", "That Winter, The Wind Blows" ve "It’s Ok, This is Love." dizilerinde beraber çalışmışlardır.

Çekimlerine en kısa zamanda başlanacak olan dizinin ilk bölümünün 2018 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki