Junho İlk Kez Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak
  • Maysa
  • 21-08-2017, 16:44


'2PM' grubundan Junho’nun JTBC’nin yeni "Just Between Lovers" ("Just in Love") dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.


Ayrıca dizide kadın başrol karakteri canlandıracak oyuncuyu belirlemek için seçmeler düzenlendi. Oyuncu Won Jin-A diğer 120 katılımcı ile birlikte bu seçmelere katıldı ve seçmelerin sonunda kadın başrol karakteri canlandırması için seçildi.

Dizi, başarısızlık korkusundan dolayı geri adım atmak yerine kendilerine yeni fırsatlar oluşturmak için en azından sahte bir umuda tutunan insanların etrafında dönmektedir.

Junho dizide 20’li yaşlardaki Lee Kang-Doo karakterini canlandıracak. Onun karakteri tek çocuk olduğu için annesi ve babası tarafından el üstünde tutularak rahat bir şekilde büyümüştür ve hayali birgün futbolcu olmaktır. Ancak geçirdikleri bir kaza sonucu babası ölür ve kendisinin de bacağı kırılır. 3 yıl boyunca rehabilitasyon görür. Hiçbir ağır yükü taşıyamaz haldedir. Bir gün, annesini de kanserden dolayı kaybeder. Böylece annesinin borçları ile yapa yalnız kalır. 20’li yaşlarındayken bir suçlu haline gelir ve mümkün olduğunca her şeyi yaparak para kazanmaya çalışır. Ancak Moon-Soo (Won Jin-A) ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişir.

Won Jin-A dizide mimari modeller yapan Ha Moon-Soo karakterini canlandıracak. Geçirdikleri bir kazada küçük kardeşini kaybetmiştir. Bu kazadan sağ kurtulduğu için suçluluk duymaktadır. Suçluluk duygusunu bastırmaya çalışarak yaşamını sürdürür ve annesine bakarken güçlü kalmaya çalışır. Bir gün, Kang-Doo (Junho) ile tanışır ve bastırıp gizli tuttuğu duygularını açığa vurmaya başlar.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2012 yapımı "The Innocent Man" ve 2014 yapımı "Wonderful Days" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2013 yapımı "Secret" dizisinin kaleme alan Yoo Bo-Ra yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki