Nana "Four Men" Dizisinde Kadın Başrol Karakteri Canlandıracak


'After School' grubundan Nana’nın başrolünde Park Hae-Jin’in yer aldığı "Four Men" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı kesinleşti.


Dizinin yapım şirketi, "Nana’nın "Four Men" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı. Bu dizinin plan aşamasından bu yana senaryosu zaten Nana için yazılmıştı. Onun dışında başka bir oyuncuyu aklımıza bile getirmedik. Bu nedenle ona uyan mükemmel bir rol olacak. Karizmatik ve istikrarlı oyunculuk ortaya koyacağından eminiz."

"Önceden üretimi %100 olacağı için dizinin kalitesi yüksek olacak ve mükemmel bir dizi ortaya koyabilmek için Nana dövüş sanatları derslerine başladı. Onun bu dizi için tutkusu oldukça fazla bu yüzden harika bir çalışma bekleyebilirsiniz." şeklinde bir açıklamada bulundu.

Dizi, ölen sevgilisinin dördüzleri (Park Hae-Jin) ile karşılaşan ve ardından kendini gizemli bir davanın içinde bulan bir kadın dedektifin etrafında dönmektedir.

Nana dizide adalet duygusu güçlü olan bir dedektifi canlandıracak. O sevgilisini kaybettikten sonra tıpa tıp ona benzeyen başka birisi ile tanışır. Ayrıca Park Hae-Jin’in canlandıracağı karakterlerden birisi açıklandı. Onun canlandıracağı karakterlerden biri büyük bir şirkette genel sekreter olan Jung Il-Hoon’dur.

Ayrıca Kwak Si-Yang, Uhm Ki-Joon ve Kyung Soo-Jin’e dizide yardımcı karakterleri canlandırmaları için teklif götürülmüştü. Oyuncular hala bu teklifleri düşünmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "Modern Farmer", 2015 yapımı "Yong-Pal" ve 2017 yapımı "My Sassy Girl" dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Oh Jin-Seok oturmaktadır. Dizinin senaristliğini hem yönetmenlikte hem de senaristlikte tecrübesi olan bir isim yapmaktadır. Diziyi bu yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanan "Cheese in the Trap" filminin yönetmeni ve "Wonderful Radio" filminin senaristti Kim Je-Young kaleme almaktadır. Yönetmen-senarist Kim Je-Young "Cheese in the Trap" filmi sayesinde daha önce Park Hae-Jin ile çalışmıştır.

Çekimlerine bu yılın Kasım ayında başlanacak olan dizinin ilk bölümü 2018 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki