Gong Myung "Byun Hyuk's Love" Dizisinin Kadrosuna Katıldı


Gong Myung 'Super Junior' grubundan Siwon ve Kang So-Ra’nın rol aldığı "Byun Hyuk's Love" ("Revolutionary Love") dizisinin ana kadrosuna katıldı.


1 Eylül’de Gong Myung’un ajansı Fantagio’dan bir kaynak oyuncunun yakında dizinin çekimlere katılacağını bildirdi.

Romantik komedi türündeki dizi, zengin bir aileden gelmesine rağmen fakir bir semtteki bir stüdyo dairede yaşayan Byun-Hyuk (Choi Si-Won) ile iyi bir üniversiteden mezun olmasına rağmen part-time işlerde çalışan Baek-Joon’un (Kang So-Ra) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Gong Myung dizide Byun-Hyuk’un (Choi Si-Won) ailesine ait bir şirkette sekreterlik bölümünün yöneticisi olan Kwon Je-Hoon karakterini canlandıracak. Onun karakteri oldukça zeki birisidir. Fakir bir aileden gelmesine rağmen çok çalışarak iyi bir hayata sahip olmuştur. Ayrıca, Byun-Hyuk ile ortaokul ve liseye gitmiştir. O, Byun-Hyuk ve Baek-Joon (Kang So-Ra) arasında bir aşk üçgeni oluşur.

"Byun Hyuk's Love" dizisi romantik-komedi türündeki hit olan "Marriage Not Dating", "Another Miss Oh" ve "Introvert Boss" dizilerinin yönetmeni Song Hyun-Wook’un yeni projesidir. Ayrıca dizinin senaristliğini "Ms. Temper & Nam Jung-Gi" dizisini kaleme alan Joo Hyun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3)