"Girls' Generation 1979" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 4-09-2017, 14:15


'WJSN' grubundan Bona, Chae Seo-Jin, 'CNBLUE' grubundan Lee Jong-Hyun, Seo Young-Joo, Yeo Hoi-Hyun ve 'Tiny-G' grubundan Min Do-Hee’nin rol aldığı "Girls' Generation 1979" dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.


Dizi, 1979’larda Daegu, Güney Kore’de geçmektedir ve bir grup liseli gencin ergenlik döneminde yaşadıklarını konu almaktadır.

Bona dizide bir lise öğrencisi olan Lee Jung-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun ailesi bir tekstil atölyesi işletmektedir.

Chae Seo-Jin dizide bir lise öğrencisi olan Jung Hye-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri çekingen ve utangaç biri gibi görünse de oldukça zeki, çekici ve çalışkan birisidir. Okulundaki diğer kızlar onu çoğu zaman kıskanır.

Lee Jong-Hyun dizide bir eczanede çalışan Joo Young-Choon karakterini canlandırmaktadır. Eczanede çalışmanın yanı sıra ufak tefek tamirat ve getir götür işlerinde de çalışmaktadır. Onun küçük bir kız kardeşi vardır ve kız kardeşine çok düşkündür. Onun karakteri hayattan hiçbir beklentisi ve amacı olmayan birisidir.

Seo Young-Joo dizide bir lise öğrencisi olan Bae Dong-Moon karakterini canlandırmaktadır. Jung-Hee’den hoşlanmaktadır ve gözü ondan başkasını görmemektedir. Onun karakteri iyi bir kişiliğe sahiptir.

Yeo Hoi-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Son Jin karakterini canlandırmaktadır. Daegu’da kızlar arasında en popüler öğrencidir. Onun karakteri zeki olduğu kadar oldukça yakışıklı birisidir.

Min Do-Hee dizide bir lise öğrencisi olan Sim Ae-Sook karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, okulda zorbalık yapan birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Ms. Perfect" ve "Golden Cross" dizilerinin yönetmeni Hong Seok-Ku oturmaktadır ve romanı diziye "Master of Study", "Brain", "Medical Top Team", "All About My Mom", "Ms. Perfect" dizilerini kaleme alan senarist Yoon Kyung-Ah uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümünün 11 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)