"Girls's Generation 1979" Dizisinin İlk Afişi Yayımlandı


'WJSN' grubundan Bona, Chae Seo-Jin, 'CNBLUE' grubundan Lee Jong-Hyun, Seo Young-Joo, Yeo Hoi-Hyun ve 'Tiny-G' grubundan Min Do-Hee’nin rol aldığı "Girls's Generation 1979" dizisinin ilk afişi yayımlandı.


Yayımlanan ilk afişte başrolleri paylaşan 'WJSN' grubundan Bona ve Chae Seo-Jin’in yer alıyor. Afiş eski bir öğrenci dergisinin tasarımını taklit etmektedir ve magazin dergilerinde olduğu gibi 'Eylül Sayısı', '1979' 'Daegu' etiketleri yer almaktadır. Ayrıca, Bona ve Chae Seo-Jin 1979’lu yıllarda öğrenciler arasında moda olan puantiye desenli elbiseler giydikleri görülüyor.

Dizi, 1979’larda Daegu, Güney Kore’de geçmektedir ve bir grup liseli gencin ergenlik döneminde yaşadıklarını konu almaktadır.

Bona dizide bir lise öğrencisi olan Lee Jung-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun ailesi bir tekstil atölyesi işletmektedir.

Chae Seo-Jin dizide bir lise öğrencisi olan Jung Hye-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri çekingen ve utangaç biri gibi görünse de oldukça zeki, çekici ve çalışkan birisidir. Okulundaki diğer kızlar onu çoğu zaman kıskanır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Ms. Perfect" ve "Golden Cross" dizilerinin yönetmeni Hong Seok-Ku oturmaktadır ve romanı diziye "Master of Study", "Brain", "Medical Top Team", "All About My Mom", "Ms. Perfect" dizilerini kaleme alan senarist Yoon Kyung-Ah uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümünün 11 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)