Jo Hyun-Jae "Four Men" Dizisinde Kötü Karakteri Canlandıracak


Oyuncu Jo Hyun-Jae’nin başrolünde Park Hae-Jin ve 'After School' grubundan Nana’nın rol aldığı "Four Men" dizisinde rol alacağı açıklandı.


Dizi, ölen sevgilisinin dördüzleri (Park Hae-Jin) ile karşılaşan ve ardından kendini gizemli bir davanın içinde bulan bir kadın dedektifin (Nana) etrafında dönmektedir.

Jo Hyun-Jae dizide dördüzlerden (Park Hae-Jin) birinin üvey abisi olan Kang Il-Kwon karakterini canlandırmaktadır. Yurtdışında eğitimini tamamlamış, hırslı ve azimli bir chaeboldur (şirket varisi). Dördüzler ile ilgili sırrı öğrendiğinde bunu şirketi tek eline alabilmek için kullanır. İlk başlarda bu rol oyuncu Uhm Ki-Joon’a teklif edilmişti ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

Ayrıca Kwak Si-Yang ve Kyung Soo-Jin de dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "Modern Farmer", 2015 yapımı "Yong-Pal" ve 2017 yapımı "My Sassy Girl" dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Oh Jin-Seok oturmaktadır. Dizinin senaristliğini hem yönetmenlikte hem de senaristlikte tecrübesi olan bir isim yapmaktadır. Diziyi bu yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanan "Cheese in the Trap" filminin yönetmeni ve "Wonderful Radio" filminin senaristti Kim Je-Young kaleme almaktadır. Yönetmen-senarist Kim Je-Young "Cheese in the Trap" filmi sayesinde daha öncePark Hae-Jinile çalışmıştır.

Çekimlerine bu yılın Kasım ayında başlanacak olan dizinin ilk bölümü 2018 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)