"The Package" Dizisinin 3 Dakika 32 Saniyelik Uzun Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 29-09-2017, 18:20


Başrolünde Lee Yeon-Hee ve 'CNBLUE' grubundan Jung Yong-Hwa’nın rol aldığı JTBC’nin yaklaşan dizisi "The Package"ın beşinci fragmanı yayımlandı.


Dizi, Fransa’da çalışan Yoon So-So (Lee Yeon-Hee) adlı bir tur rehberi ve onun rehberlik ettiği turist kafilesindeki insanların etrafında dönmektedir. Onlar birbirlerinin kişisel hayatlarına karışmak istememelerine rağmen seyahatleri sırasında birbirleri ile yakınlaşacaklar ve iyi birer dost olacaklar.

Ayrıca, Choi Woo-Sik, Yoon Park, Ryu Seung-Soo, Ha Shi-Eun, Jeong Gyu-Su, Lee Ji-Hyeon ve Park Yoo-Na dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Lee Yeon-Hee dizide Fransa’da bir tur rehberi olan Yoon So-So karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Fransa’da eğitim görmüştür. – "Ah… bu turist kafilesi ile artık baş edemiyorum…"

Jung Yong-Hwa dizide San Ma-Roo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kız arkadaşı tarafından terk edildikten sonra Fransa’ya tatile gitmeye karar verir. – "Sanırım başımı derde soktum. Hayır. Kesinlikle başımı derde soktum."

Choi Woo-Sik dizide bir ofis çalışanı olan Kim Gyung-Jae karakterini canlandırmaktadır. Onun 10 yıldır çıktığı bir kız arkadaşı vardır.

Yoon Park dizide gizemli adamı canlandırmaktadır. Onun karakteri, Yoon So-So’ya (Lee Yeon-Hee) aşıktır ve sürekli onu takip etmektedir.

Ryu Seung-Soo dizide Jung Yeon-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Fransa’ya bir partner ile gelir ancak ikisinin arasında ne tür bir ilişki olduğu anlaşılmamaktadır.

Ha Shi-Eun dizide bir web tasarımcısı olan Han So-Ran karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çıkmakla evlenmek arasında kalmış birisidir.

Jeong Gyu-Su dizide Oh Gab-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri; son derece inatçı, agresif ve iyi kavga eden birisidir.

Lee Ji-Hyeon dizide hayatının çoğunu hasta kocasına bakarak geçirmiş olan Han Book-Ja karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri,

Park Yoo-Na dizide Na Hyun karakterini canlandırmaktadır. Diğer insanlar onun yaşını tahmin edememektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunu "Wonderful Days", "The Innocent Man" ("Nice Guy"), "Just Between Lovers" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Won ve " What Happens to My Family?" dizisinin yönetmeni Jeon Chang-Geun paylaşmaktadır. Dizinin senaristliğini "7th Grade Civil Servant" dizisini ve "The Pirates" filmini kaleme alan Chun Sung-Il yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 13 Ekim’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)