Yunho ve Kyung Soo-Jin’in Rol Aldığı "Meloholic" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     3-10-2017, 15:07


Başrollerinde 'TVXQ' grubundan Yunho ve oyuncu Kyung Soo-Jin’in rol aldığı "Meloholic" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.


Dizi, Team Getname tarafından kaleme alınan ve dizi ile aynı adı taşıayn "Meloholic" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Dizi, telepati yeteneğine sahip olan bir adam (Yunho) ile iki kişilikli bir kadının (Kyung Soo-Jin) etrafında dönmektedir.

Yunho dizide elini tutuğu kişinin zihnini okuma yeteneğine sahip olan Yoo Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, Han Ye-Ri (Kyung Soo-Jin) adında iki kişilikli bir kadınla tanışır ve ona âşık olur. Kyung Soo-Jin dizide kişiliği ikiye bölünmüş Han Ye-Ri karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragmanda Kyung Soo-Jin’in canlandırdığı karakterin iki kişilikli olmasına dikkat çekilmiştir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Marriage Not Dating", "Another Miss Oh", "Introvert Boss" ve yakında yayımlanmaya başlayacak olan "Revolution" dizilerinin yönetmeni Song Hyun-Wook oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 6 Kasım’da OCN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…