Yeon Woo-Jin, Park Eun-Bin, Dong Ha ve Na Hae-Ryung Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak
  • Maysa
  • 20-10-2017, 14:43


Yeon Woo-Jin, Park Eun-Bin, Dong Ha ve 'BESTie' grubundan Na Hae-Ryung’un SBS’in yeni "Nothing to Lose" dizisinde rol alacakları açıklandı.


Yeon Woo-Jin ve Park Eun-Bin dizide başrol karakterleri, Dong Ha ve Na Hae-Ryung yardımcı karakterleri canlandıracak.

Dizi, haksız yere cinayet ile suçlanıp öldürülen abisinden sonra daha fazla kimse haksız yere öldürülmesin diye güç sahibi olanlara kafa tutan bir hâkimin etrafında dönmektedir.

Park Eun-Bin dizide Seul Bölge Mahkemesi’nde bir hâkim olarak görev alan Lee Jung-Jo karakterini canlandıracak. Kariyerinde asabi olması ile tanınmaktadır. Onun abisi haksız yere cinayetle suçlanarak idam edilmiştir.

Yeon Woo-Jin dizide Seul Bölge Mahkemesi’nde Lee Jung-Jo (Park Eun-Bin) ile birlikte hâkim olarak görev alan Sa Ui-Hyun karakterini canlandıracak. Kariyerinde yasaları mükemmel bir şekilde kullanması ve vicdana dayalı verdiği kararlar ile ünlüdür. Lee Jung-Jo’nun tam zıttı bir kişiliğe sahiptir.

Dong Ha dizide yetenekli bir savcı olan Do Han-Joon karakterini canlandıracak. Lee Jung-Jo (Park Eun-Bin) ile aynı sınıftan mezun olmuştur ve sınıfın en iyi öğrencisidir.

Na Hae-Ryung dizide bir hâkim olan Jin Se-Ra karakterini canlandıracak. Bir şirketin üçüncü nesil mirasçısı olmasının yanı sıra eski bir idoldür. Zengin çevresi tarafından hâkim olmasına karşı duyulan ön yargı bu mesleği seçmesini engelleyememiştir.

Dizinin ilk bölümünün Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3), (4)