Jin Goo, Jung Eun-Ji, Kim Sung-Kyun ve Go Joon-Hee’nin Yer Aldığı "Untouchable" Dizisinin İlk Afişleri
  • alie
  • 24-10-2017, 15:05


Başrollerini Jin Goo, Jung Eun-Ji, Kim Sung-Kyun ve Go Joon-Hee’nin paylaştığı "Untouchable" dizisinin iki afişi yayımlandı.


Yayımlanan iki afişte de Jin Goo ve Kim Sung-Kyun’un canlandırdığı karakterlerin arasındaki çatışmaya dikkat çekilmiştir.

Dizi, kurgusal bir şehir olan Bukcheon’u üç nesildir kontrolü altında tutan Jang ailesinin güç oyunlarını ve sakladığı sırları konu almaktadır.

Jin Goo dizide bir dedektif şefi olan Jang Joon-Seo karakterini canlandırmaktadır. Jang ailesinin lideri olan Jang Beom-Ho’nun ikinci oğludur. Bir gün, eşi ölür. Bunun üzerine eşinin ölümünün perde arkasını ve ailesinin sakladığı sırrı öğrenmeye çalışır.

Kim Sung-Kyun dizide Jang Joon-Seo’nun (Jin Goo) abisi olan Jang Ki-Seo karakterini canlandırmaktadır. Hayatta kalabilmek için babası gibi yozlaşmıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2008 – 2009 yapımı "City of Glass", 2012 yapımı "The Chaser", 2013 yapımı "Empire of Gold", 2015 yapımı "Last" ve 2016 yapımı "Fantastic" dizilerinin yönetmenliğini yapan Jo Nam-Kook oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2012 yapımı "Nonstop 2", 2014 yapımı "Big Man" ve 2016 yapımı "The Man in the Mask" dizilerini kaleme alan Choi Jin-Won yapmaktadır.

"Untouchable" dizisinin ilk bölümünün 24 Kasım’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)