"Meloholic" Dizisinden Yunho, Kyung Soo-Jin ve Han Joo-Wan’ın Karakter Afişleri Yayımlandı

  alie   |     25-10-2017, 15:07


OCN’in yeni fantastik-romantik "Meloholic" dizisinden başrol karakterlerinin afişleri yayımlandı.


Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi telepati yeteneğine sahip olan bir adam (Yunho) ile iki kişilikli bir kadının (Kyung Soo-Jin) etrafında dönmektedir.

Yunho dizide elini tutuğu kişinin zihnini okuma yeteneğine sahip olan Yoo Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Tam bir centilmendir. Bir gün, Han Ye-Ri (Kyung Soo-Jin) adında iki kişilikli bir kadınla tanışır ve ona âşık olur. Onun karakter afişinde, "Sadece bir kere dokunmama izin ver!"  yazmaktadır.

Kyung Soo-Jin İkiye bölünmüş kişiliğinden biri neşeli birisi olsa da çıktığı birkaç randevuda yaşadığı travmatik olaylardan sonra kalbini ilişkilere kapatmıştır. Onun karakter afişinde, "Ben bir manyağım. Hâlâ benden hoşlanıyor musun?"  yazmaktadır. Diğer kişiliği kendisini insanlara Han Joo-Ri olarak tanıtmaktadır. Onun karakteri diğer kişiliğinin tam tersidir. İlişkilere oldukça açık, soğuk bir görünüme sahip, çekici birisidir ve sevgi gibi duygulara önem vermez. Onun karakter afişinde, "Görmüyor musun? Aşkın burada duruyor…"  yazmaktadır.

Han Joo-Wan dizide sessiz ve şık görünümün arkasında tutkulu bir karakteri canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Bazen gerçekte var olan şeyler bir romandan daha çok bir romana benzeyebilir."  yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Marriage Not Dating", "Another Miss Oh", "Introvert Boss" ve yakında yayımlanmaya başlayacak olan "Revolution" dizilerinin yönetmeni Song Hyun-Wook oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 6 Kasım’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…