Jo Hyun-Jae "Four Men" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı + Onun Yerine Lee Ki-Woo Kadroya Katıldı
  • alie
  • 27-10-2017, 11:31


Jo Hyun-Jae'nin başrolünde Park Hae-Jin ve 'After School' grubundan Nana’nın rol aldığı "Four Men" dizisinin kadrosundan ayrıldığı ve Jo Hyun-Jae'nin yerine Lee Ki-Woo’nun kadroya katıldığı açıklandı.


Lee Ki-Woo dizide dördüzlerden (Park Hae-Jin) birinin üvey abisi olan Kang Il-Kwon karakterini canlandıracak. Yurtdışında eğitimini tamamlamış, hırslı ve azimli bir chaeboldur (şirket varisi). Dördüzler ile ilgili sırrı öğrendiğinde bunu şirketi tek eline alabilmek için kullanır. İlk başta bu rolü Jo Hyun-Jae’nin canlandırması planlanıyordu. Ancak oyuncu dizinin kadrosundan dizinin çekim zamanı ile oyuncunun programında bazı çakışmalar yaşandığı için ayrıldığı açıklandı.

Dizi, ölen sevgilisinin dördüzleri (Park Hae-Jin) ile karşılaşan ve ardından kendini gizemli bir davanın içinde bulan bir kadın dedektifin (Nana) etrafında dönmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "You Who Came From the Stars" dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Jang Tae-Yoo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini hem yönetmenlikte hem de senaristlikte tecrübesi olan bir isim yapmaktadır. Diziyi bu yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanan "Cheese in the Trap" filminin yönetmeni ve "Wonderful Radio" filminin senaristti Kim Je-Young kaleme almaktadır.

Park Hae-Jin daha yönetmen-senarist Kim Je-Young ile önce "Cheese in the Trap" filminde ve yönetmen Jang Tae-Woo ile "You Who Came From the Stars" dizisinde beraber çalışmıştır.

Çekimlerine bu yılın Kasım ayında başlanacak olan dizinin ilk bölümü 2018 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)