Ünlü Çift Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo Dün Düzenlenen Düğün Töreni İle Evlendi


İki ünlü Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo 31 Ekim 2017 tarihinde Seul’deki Shilla Otel’de düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.


31 Ekim’de gerçekleşen Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo çiftinin düğün törenine birçok ünlü isim katıldı.

İlgili Haber: Song-Song Çiftinin Düğünü Katılan Ünlülerden Dolay Bir Kırmızı Halı Etkinliğini Aratmadı

Oyuncuların yakın arkadaşları Lee Kwang-Soo ve Yoo Ah-In törende mektup okurken Park Bo-Gum piyano çaldı. Song Joong-Ki’nin uzun zamandır birlikte sunuculuk yaptığı arkadaşı Ock Joo Hyun çift için 'Lastly, they stated' adlı şarkıyı seslendirdi.

Her iki tarafın ajansları çifte gönderilen iyi dileklerin yanı sıra onlara gösterilen ilgi ve sevgi için herkese teşekkürlerini iletti: "Birçok kişiden gelen iyi dileklerle beraber çiftin düğünleri ve sessizce özel bir şekilde ilerledi ve çok iyi geçti. Şimdi olduğu gibi gelecekte de mutlu bir hayat sürerek herkesin sevgisinin karşılığını verecek. Lütfen, onların gelecekleri için en içten iyi dileklerinizi ve yardımlarınızı esirgemeyin."

Çiftin hayranları #SongSongCoupleWedding etiketi ile onları kutladı ve #SongSongCoupleWedding etiketi Twitter’ın dünya gündemine girdi.

Ayrıca düğün töreninin gerçekleştiği Shilla Otel’de müşteri patlaması yaşandığı ortaya çıktı. 31 Ekim’de Shilla Otel’den bir kaynak şehir manzaralı tüm odaların tutulduğunu bildirdi. Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo düğün töreni açık havada yapıldı ve söz konusu şehir manzaralı odalardan çiftin düğün töreni açık bir şekilde görülebiliniyor. Şehir manzaralı odaların günler öncesinden düğün tarihinin olduğu gün için erkenden rezervasyon yapıldığı belirtildi.

Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo KBS2’nun "Descendants of the Sun" dizisinde beraberrol alırken yakınlaştı ve çift geçtiğimiz Temmuz ayında da evlilik kararı alıklarını duyurdu. Yapılan açıklamalara göre çift balayı için Avrupa’ya gidecek ve birlikte Seul’deki Itaewon semtinde yaşayacak.

İlgili Haber: Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo Ekim'de Evlenecek

Ayrıca çiftin ajansları ikilinin düğün fotoğraflarını yayımladı.

Çifti tebrik ediyoruz.

 

Kaynak: (1), (2), (3), (4)