Song-Song Çiftinin Düğünü Katılan Ünlülerden Dolay Bir Kırmızı Halı Etkinliğini Aratmadı

  Rüzgar Esintisi   |     1-11-2017, 14:43


31 Ekim’de gerçekleşen Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo çiftinin düğün törenine birçok ünlü isim katıldı.


Düğün törenine katılan ünlü konuklardan bazıları Lee Kwang-Soo, Yoo Ah-InPark Bo-Gum, Kim Ji-Won, Yoo Jae-Suk, Ji Suk-Jin, Kim Jong-Kook, Haha, Park Hyung-Sik, Kim Min-SukCha Tae-Hyun, So Ji-SubPark Bo-Young, Yoo Yeon-Seok, 'Super Junior' grubundan Donghae, '2PM' grubundan Junho, 'SHINee' grubundan Minho, Çinli oyuncu Zhang Ziyi, Yoo Dong-Geun, Jun In-Hwa, Han Jae-Suk, Park Sol-Mi, Hwang Jung-Min, Moon So-Ri, Choi Ji-Woo, Hong Kyung-Min, Hyun Jyu-Ni, Kim Soo-Ahn, Ko Chang-Suk, Han Sang-Jin, Son Chang-Min, Son Hyun-Joo,Cho Seong-Ha, Lee Jung-Hyun, Jung Seok-Won, Kang Shin-Il, Lim Joo-Hwan, Song Jong-Ho, Kim Hee-Sun,Lee Mi-Yeon, Lee Jung-Jae, Lee Seung-Joon, Seo Jeong-Yeon, Kim Je-Dong'dur.

İlgili Haber: Ünlü Çift Song Joon-Ki ve Song Hye-Kyo Dün Düzenlenen Düğün Töreni İle Evlendi

Düğün törenine katılan ünlülere aşağıdaki videolardan göz atabilirsiniz.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…