JTBC’nin Gizem-Aksiyon Türündeki "Untouchable" Dizisinin Karakter Fragmanı Yayımlandı


Başrollerini Jin Goo, Jung Eun-Ji, Kim Sung-Kyun ve Go Joon-Hee’nin paylaştığı "Untouchable" dizisinin karakter fragmanı yayımlandı.


Dizi, kurgusal bir şehir olan Bukcheon’u üç nesildir kontrolü altında tutan Jang ailesinin güç oyunlarını ve sakladığı sırları konu almaktadır.

Jin Goo dizide bir dedektif şefi olan Jang Joon-Seo karakterini canlandırmaktadır. Jang ailesinin lideri olan Jang Beom-Ho’nun ikinci oğludur. Bir gün, eşi ölür. Bunun üzerine eşinin ölümünün perde arkasını ve ailesinin sakladığı sırrı öğrenmeye çalışır.

Jung Eun-Ji dizide bir savcı olan Seo Yi-Ra karakterini canlandırmaktadır.

Kim Sung-Kyun dizide Jang Joon-Seo’nun (Jin Goo) abisi olan Jang Ki-Seo karakterini canlandırmaktadır. Hayatta kalabilmek için babası gibi yozlaşmıştır.

Go Joon-Hee dizide eski bir başkanın kızı olan Goo Ja-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Akıllı ve iddialı biri olmasına karşın bir kadın olduğu için babası tarafından hor görülmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2008 – 2009 yapımı "City of Glass", 2012 yapımı "The Chaser", 2013 yapımı "Empire of Gold", 2015 yapımı "Last" ve 2016 yapımı "Fantastic" dizilerinin yönetmenliğini yapan Jo Nam-Kook oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2012 yapımı "Nonstop 2", 2014 yapımı "Big Man" ve 2016 yapımı "The Man in the Mask" dizilerini kaleme alan Choi Jin-Won yapmaktadır.

"Untouchable" dizisinin ilk bölümünün 24 Kasım’da yayımlanması planlanılıyor.

 

 

Kaynak: (1)