Junho’nun Rol Aldığı "Just Between Lovers" Dizisinin Üç Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-11-2017, 13:21


Başrollerinde '2PM' grubundan Junho ve Won Jin-A’nın rol aldığı "Just Between Lovers" dizisinin üç yeni fragmanı yayımlandı.


Dizi, başarısızlık korkusundan dolayı geri adım atmak yerine kendilerine yeni fırsatlar oluşturmak için en azından sahte bir umuda tutunan insanların etrafında dönmektedir.

Junho dizide 20’li yaşlardaki Lee Kang-Doo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri tek çocuk olduğu için annesi ve babası tarafından el üstünde tutularak rahat bir şekilde büyümüştür ve hayali birgün futbolcu olmaktır. Ancak geçirdikleri bir kaza sonucu babası ölür ve kendisinin de bacağı kırılır. 3 yıl boyunca rehabilitasyon görür. Hiçbir ağır yükü taşıyamaz haldedir. Bir gün, annesini de kanserden dolayı kaybeder. Böylece annesinin borçları ile yapa yalnız kalır. 20’li yaşlarındayken bir suçlu haline gelir ve mümkün olduğunca her şeyi yaparak para kazanmaya çalışır. Ancak Moon-Soo (Won Jin-A) ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişir. Onun karakter afişinde, "Geçmişinde sıkışıp kalmış adam ilk kez yarınını planlıyor."  yazmaktadır.

Won Jin-A dizide mimari modeller yapan Ha Moon-Soo karakterini canlandırmaktadır. Geçirdikleri bir kazada küçük kardeşini kaybetmiştir. Bu kazadan sağ kurtulduğu için suçluluk duymaktadır. Suçluluk duygusunu bastırmaya çalışarak yaşamını sürdürür ve annesine bakarken güçlü kalmaya çalışır. Bir gün, Kang-Doo (Junho) ile tanışır ve bastırıp gizli tuttuğu duygularını açığa vurmaya başlar. Onun karakter afişinde, "Acılara göğüs germiş kadın ilk kez geçmişi ile yüzleşiyor."  yazmaktadır.

Yayımlanan üçüncü afişte, "Esen bir rüzgar her şey değiştirdi." yazmaktadır.

Ayrıca Lee Ki-Woo, Kang Han-Na, Na Moon-Hee ve Park Hee-Von dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2012 yapımı "The Innocent Man" ("Nice Guy") ve 2014 yapımı "Wonderful Days" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Won oturmaktadır ve dizinin senaristliğini 2013 yapımı "Secret" dizisini kaleme alanlardan Yoo Bo-Ra yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 11 Aralık'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)