Gong Hyo-Jin ve Jo Jung-Suk Yeni Bir Filmde Tekrar Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     28-11-2017, 13:18


Oyuncu Ryoo Joon-Yeol ve Gong Hyo-Jin’in "Hit-and-Run Unit" ("Bbaengban") filminde başrol karakterleri canlandıracağı onaylanırken Jo Jung-Suk’a filmde rol alması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Film, sadece vur-kaç davaları ile ilgilenen bir polis departmanın etrafında dönmektedir.

Oyuncu Gong Hyo-Jin filmde bir polis memurunu canlandıracak.

Filmin yönetmenliğini adını "Psychometry" ve "Coin Locker Girl" filmleri ile duyurmuş olan Han Jun-Hee yapmaktadır. Han Jun-Hee "Psychometry" ve "Coin Locker Girl" filmlerinin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapmıştır. "Coin Locker Girl filmi ile 'En İyi Yeni Yönetmen Ödülü'ne layık görülmüştür.

Filmin çekimlerine 2018 yılının ilk yarısında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…