Kim Jung-Hyun, Lee Yi-Kyung ve Son Seung-Won "Eulachacha Waikiki" Dizisinde Rol Alacak

Kim Jung-Hyun, Lee Yi-Kyung ve Son Seung-Won’un JTBC’nin yeni "Eulachacha Waikiki" dizisinde rol alacakları açıklandı. Ayrıca, Hwa Young’a kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü bildirildi.


Dizide Kim Jung-Hyun erkek başrol karakteri, Lee Yi-Kyung ve Son Seung-Won yardımcı erkek karakterleri canlandıracak.

Dizi, Itaewon'daki iflasın eşiğindeki Waikiki konuk evini işleten üç kişinin (Kim Jung-Hyun, Lee Yi-Kyung, Son Seung-Won) etrafında dönmektedir. Bir gün, kucağında gizemli bir bebek ile bekâr bir anne çıkagelir.

Kim Jung-Hyun dizide bir gün bir filmin yönetmenliğini yapma hayalleri kuran Kang Dong-Goo karakterini canlandıracak. Dong-Goo kötü şansından dolayı alaycı bir karaktere sahiptir.

Lee Yi-Kyung dizide popüler bir oyuncu olma hayalleri kuran Cheon Joon-Ki karakterini canlandıracak. Joon-Ki babasının izinden gitmek istediği için bir oyuncu olmak istemektedir. Ancak, şuana kadar çok küçük rollerde yer alabilmiştir.

Son Seung-Won dizide bir senarist olma hayali kuran Bong-Doo-Sik karakterini canlandıracak. Seul’e senarist olma hayali ile gelmiştir. Ancak, işler düşündüğü gibi kolay gitmemiştir.

Dizinin yönetmenliğini "Man X Man", "Remember" ve "Birth of a Beauty" dizilerinin yönetmeni Lee Chang-Min yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2018 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)