4. Bölümün Ardından "A Korean Odyssey" Dizisinin 3. Bölümü 1 Hafta Ertelendi

tvN son yaptığı açıklamada "A Korean Odyssey" dizisinin 3. bölümünü de bir hafta erteleme kararı aldığını açıkladı.

tvN geçtiğimiz günlerde dizinin yapımın daha iyi hale getirilmesi ve 2. bölüm'de yaşanan aksiliklerin bir daha yaşanmamasını sağlamak için 4. bölümünün ertelendiğini bildirmişti.

İlgili Haber: "A Korean Odyssey" Dizisinin 4. Bölümü 1 Hafta Ertelendi

29 Aralık’ta tvN şu açıklamada bulundu:

"Dizi setinin kapsamlı bir denetimini yapmak için 30 Aralık’ta yayımlanması gereken dizinin 3. bölümünü 1 hafta erteleme kararı aldık."

"24 Aralık’ta yaşanan yapım hatalarının arkasındaki nedenlerden ve personelimizin başına gelen kazadan dolayı endişe duyan tüm izleyicilerimizden özür dileriz."

"Yayın sürecinde olan "A Korean Odyssey" dizi setindeki ortamı iyileştirmek için ek personel aldık. Ayrıca, aldığımız ek güvenlik denetimleri ile personelimizin çalışma koşullarını güçlendirmenin yanı sıra yapım programını tekrar gözden geçirerek çekimleri geliştiriyoruz."

"Bu çalışmalarımızın hepsi başka kazaların önüne geçme ve dizi yapımını kolaylaştırma sürecinin bir parçası olduğu için bunları anlayışla karşılamanızı diliyoruz."

"Bir kez daha "A Korean Odyssey" sevenlerinden özür diliyoruz. Ayrıntılı incelemeden ve iyileştirmeden sonra yüksek kaliteli bir yapım ile karşınızda olacağız."

Dizinin 3. bölümü 6 Ocak 2018’de ve 4. bölümü 7 Ocak 2018’de yayımlanacak.

 

Kaynak: (1), (2), (3)