Ünlü Hollywood Filmi "Labirent" Serisinin Koreli Oyuncusuna Kore Yapımı Bir Diziden Teklif

  Hamlet   |     11-01-2018, 17:05

Hollywood oyuncusu Lee Ki-Hong Kore yapımı bir dizide rol alabilir.

Lee Ki-Hong’un bu günlerde Kore’de olduğu bilinmekte ve oyuncu Kore yapımı "Prometheus: War of Fire" dizisinin personeli tarafından ziyaret edildi.

Dizinin bütçesi 30 Milyar Won (yaklaşık 27.9 Milyon Dolar) ve dizi Kore’nin en büyük ölçekli yapımlarından biri olacak. Dizi, Kuzey Kore’nin elinde bulundurduğu güçlü nükleer silahların ve casusların oluşturduğu tehlikeyi konu alacak.

Dizinin yapımcıları konu ile ilgili şunları söyledi: "Ona [Lee Ki-Hong] senaryoyu gösterdik. Olumlu bir tepki verdi ve onunla ana karakterlerden birini canlandırması hakkında ciddi bir şekilde konuştuk."

Lee Ki-Hong’un şuanda teklifi incelediği biliniyor.

Dizinin yapım şirketi JL Media Group daha önce "The Princess’s Man" dizisinde çalışmıştı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise "IRIS", "The Slave Hunters" ve "Inspiring Generation" dizilerinin yapımcılığını üstlenmiş, aksiyon yapımlarında kendini kanıtlamış olan Choi Ji-Young oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın son aylarında KBS2 ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…