Lee Sang-Yoon ve Lee Sung-Kyung Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

Lee Sang-Yoon ve Lee Sung-Kyung’un tvN’in fantastik-romantik türündeki yeni "About Time" dizisinde rol alacakları kesinleşti.

Dizi, insanların yaşam sürelerini görebilme yeteneğine sahip olan bir genç kızın etrafında dönmektedir. Bir gün, onun yaşam süresini durdurabilen bir adamla karşılaşır ve ona âşık olur.

Lee Sung-Kyung dizide bir müzikal oyuncu olan Choi Michaela karakterini canlandıracak. İnsanların ne kadar süre yaşayacaklarını görebilmesine neden olan özel bir yeteneğe sahiptir. Bu durumu umutsuzca kabullenip hayatına devam eder. Bir gün, onun yaşam süresini durdurabilen bir adamla tanışır ve bu adama tutunmaya karar verir.

Lee Sang-Yoon dizide bir kültürel vakıfın başkanlığını yapan Lee Do-Ha karakterini canlandıracak. Mükemmel vasıflara sahip olsa da soğuk bir görünüme ve sert bakışlara sahip birisidir. Farkında olmadan Michaela’nın yaşam süresini durdurabilmektedir. Michaela’nın onu kendisine âşık etme çapalarından, tehdit etmesinden ve kendisini bir takıntı haline getirmesinden bıkmıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Second Time Twenty Years Old", "Secret Door" ve "The Suspicious Housekeeper" ve "Phantom" dizilerinin yönetmeni Kim Hyeong-Sik oturmaktadır.

Daha önce "Second Time Twenty Years Old" dizisinde oyuncu Lee Sang-Yoon ve yönetmen Kim Hyeong-Sik birlikte çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3)