Park Hae-Jin "Four Men" Dizisinde Canlandırdığı Dört Farklı Karakter Hakkında Konuştu

Oyuncu Park Hae-Jin "Four Men" dizisi için düzenlenen basın toplantısında bir dizide dört farklı karakteri canlandırması hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

"Four Men", erkek arkadaşının ölümüyle ilgili ipuçları toplarken onun diğer dördüzleri ile karşılaşan bir kadın dedektifin etrafında dönmektedir. Park Hae-Jin dizide Il-Hoon, Chen, Dong-Jin ve Michael adlı dört farklı karakteri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmeni Jang Tae-Woo bu konu ile ilgili şu yorumlarda bulundu: "Bir oyuncunun bir dizide iki farklı karakteri canlandırdığını gördük veya bir oyuncunun canlandırdığı karakterin çoklu kişilik bozukluğundan muzdarip olduğu için farklı kişiliklere büründüğü oldu. Sanırım bu bir oyuncunun dört farklı karakteri canlandırdığı ilk dizi olacak."

Park Hae-Jin konu ile ilgili şunları söyledi: "Ben de endişeliyim. Dört karakterin hepsi dizide aynı öneme sahip değil. Onları etkileyici bir şekilde tasvir etmeyi planlıyorum ve benim adıma rol alan çift bedenimle (dublöründen bahsediyor) her zaman benimle beraber. [Karakterlerde] çok fazla değişiklik yapmak yerine, çok az değişiklik yaparak farklı karakterler ortaya koymaya çalışacağım."

Park Hae-Jin ayrıca dört karakterin nasıl kişiliklere sahip olduklarından bahsetti: "İlk olarak dört karakterden en çok görünecek olan Il-Hoon içlerindeki en insancıl olanı. Chen aralarındaki en vahşi olanı, Dong-Jin ise en alaycı ve en soğukkanlısı. Son olarak, Michael oldukça sanatsal bir kişiliğe sahip."

Park Hae-Jin son olarak şunları söyledi: "Sanırım hep zor olan dizileri seçiyorum. Bu dizinin en zor olanı olduğunu sanıyorum. Bununla birlikte iyi bir şekilde hazırlandım ve enerji ile doluyum. Emin iyi bir şekilde [rollerin] üstesinden geleceğim."

"Four Men" dizisinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)