Go Ah-Ra ve 'INFINITE' grubundan L’in "Ms. Hammurabi" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Oyuncu Go Ah-Ra ve 'INFINITE' grubundan L’in JTBC’nin yeni dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları onaylandı.

Moon Yoo-Seok’un "Ms. Hammurabi" adlı romanından uyarlama dizi, farklı kişiliklere ve farklı bakış açılarına sahip olan bir grup hâkimin etrafında dönmektedir. Onlar, zaman geçtikçe aldıkları davalar ile olgunlaşır.

Go Ah-Ra dizide 20’li yaşlarının ortasında çaylak bir hâkim olan Park Cha O Reum karakterini canlandıracaktır. Körü körüne otoriteyi takip etmeyen, önyargıya ve adaletsizliğe karşı olan birisidir. Pozitif enerjisi ve kendine özgü karizmasıyla hemen insanları kendi tarafına çekmektedir.

L dizide seçkin bir hâkim olan Im Ba-Reun karakterini canlandıracaktır. O, ilkelere ve kurallara kati bir biçimde uymaktadır. İyi görünümü ve keskin zekâsı ile her şeye sahip olabilecek biri gibi görünmektedir. Ancak sadece sakin bir hayat istemektedir ve kariyer basamaklarını tırmanmakla zerre kadar ilgilenmemektedir. Mahkemede yasalar konusunda istisnalar olmadığına inandığı için sürekli Park Cha O Reum (Go Ah-Ra) ile sürtüşmektedir.

Ayrıca usta oyuncu Sung Dong-Il dizide yardımcı karakteri canlandıracaktır. Onun canlandıracağı karakter bir hâkim olan Han Se-Sang’tır. Park Cha O Reum (Go Ah-Ra) ve Im Ba-Reun (L) arasındaki dengeyi sağlayabilmek için hayat tecrübesini kullanır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "The K2" ve "Local Hero" dizilerinin yönetmeni Kwak Jung-Hwan oturmaktadır.

"Ms. Hammurabi" dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3)