Kang Ji-Hwan ve Kim Ok-Vin’in Yeni Dizisi "Children of A Lesser God"ın Yeni Bir Karakter Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     20-01-2018, 15:15

Barşollerinde Kang Ji-Hwan ve Kim Ok-Vin’in rol aldığı OCN’in yeni "Children of A Lesser God" dizisinden Kim Ok-Vin’in karakter fragmanı yayımlandı.

Dizi, arkasında güçlü bir yapının yer aldığı bir komployu ortaya çıkarmak için birlikte çalışan iki dedektifin etrafında dönmektedir.

Kim Ok-Vin dizide bir dedektif olan Kim Dan karakterini canlandırmaktadır. İnsanüstü güçlere sahiptir. Cheon Jae-In’in (Kang Ji-Hwan) tam tersi bir karaktere sahiptir.

Ayrıca Sim Hee-Sup ve Lee Elijah dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Heirs" ve "Midas" dizilerin yönetmeni Kang Shin-Hyo oturmaktadır.

"Children of A Lesser God" dizisinin ilk bölümünün 24 Şubat'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…