"Live" Dizisinden Lee Kwang-Soo’nun Karakter Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 12-02-2018, 14:57

Başrollerini Jung Yu-Mi ve Lee Kwang-Soo’nun paylaştığı tvN’in yaklaşan "Live" dizisinden Lee Kwang-Soo’nun karakter fragmanı yayımlandı.

Dizi, polis gücünde yaşananların arka planını ve polis memurlarının adaleti korumak için yaşadığı olayları konu almaktadır.

Lee Kwang-Soo dizide bir polis memuru olan Yeom Sang-Soo karakterini canlandırmaktadır. O ve Han Jung-O (Jung Yu-Mi) birlikte çalışarak vakaları çözmektedir.

Ayrıca Bae Sung-Woo, Bae Jong-Ok, Lee Soon-Jae ve Sung Dong-Il gibi usta oyuncular dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo", "Secret Love" ve "It's Ok, This is Love" dizilerinin yönetmenliğini yapan Kim Kyu-Tae oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Dear My Friends" ve "It's Ok, This is Love" dizilerini kaleme alan No Hee-Kyung yapmaktadır. Lee Kwang-Soo ve senarist No Hee-Kyung daha önce "Dear My Friends" ve "It’s Ok, This is Love" dizilerinde birlikte çalışmıştı.

Ayrıca yönetmen Kim Kyu-Tae ve senarist No Hee-Kyung "Worlds Within……", "Padam Padam… The Sound of His and Her Heartbeats", "That Winter, The Wind Blows" ve "It’s Ok, This is Love" dizilerinde beraber çalışmışlardır.

Dizinin ilk bölümünün 10 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)