Ko Ah Sung ve Park Sung-Woong’a "Life on Mars" Dizisinden Teklif Götürüldü

  Maysa   |     13-02-2018, 14:57

Ko Ah Sung ve Park Sung-Woong’a aksiyon-fantastik türündeki "Life on Mars" dizisinde rol alamaları için teklif götürüldüğü doğrulandı.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Jung Kyoung-Ho’nun dizide başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü.

İlgili Haber: Jung Kyoung-Ho OCN’in Yeni Dizisinde Başrol Karakteri Canlandıracak

Dizi, İngiliz yapımı 2006 – 2007 arasında BBC One ekranlarında yayımlanan "Life on Mars" adlı diziden uyarlamadır.

"Life on Mars", geçirdiği bir kaza sonrasında günümüzden 1987 yılına giden bir dedektifin etrafında dönmektedir. Gerçekte yaşadığı zamana geri dönebilmek için cinayet davalarını çözmeye çalışır.

Ko Ah Sung’ın dizide hangi karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmadı.

Park Sung-Woong eğer teklifi kabul ederse dizide bir polis şefini canlandıracak. Han Tae-Joo’nun (Jung Kyoung-Ho) 1987 yılındaki (bazı kaynaklar 1973 olarak belirtmektedir) amiridir. Dışarıdan bakılınca maço bir adam gibi görünse de aslında kurbanlara karşı sıcak bir kalbi vardır.

Ayrıca Oh Dae-Hwan’a dizide yardımcı karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü ve oyuncunun bu teklifi düşündüğü bilinmektedir.

Dizinin yönetmenliğini "Criminal Minds", "The Good Wife" ve "My First Time" dizilerinin yönetmeni Lee Jung-Hyo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Haziran ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…